Özel Gebze Güzeller OSB Mesleki Eğitim Merkezi Tarihçesi

Türkiye’nin ilk özel mesleki eğitim merkezi olarak kurulan Gebze Güzeller OSB Mesleki Eğitim Merkezi, bireylerin mesleki becerilerini geliştirmek ve kariyerlerine yön vermek için 2020 yılında  kapılarını açtı. Uzman kadrosu ve modern eğitim olanaklarıyla Gebze ve çevresindeki gençlere ve yetişkinlere yönelik nitelikli eğitim imkanları sunmayı hedefleyen okulumuz, başarılı bir geleceğin temellerini atmalarına destek olmayı amaçlamaktadır.

2020 - Kuruluş ve Vizyon

Özel Gebze Güzeller OSB Mesleki Eğitim Merkezi, 2020 yılında bölgedeki eğitim ihtiyaçlarına cevap vermek üzere kuruldu. Kuruluş amacı, mesleki eğitimin kalitesini yükselterek öğrencilere sektördeki değişen ihtiyaçlara uygun beceriler kazandırmaktır. Okulumuz, güçlü vizyonuyla geleceğin liderlerini yetiştirmeyi , toplumsal kalkınmaya katkı sağlamayı ve sanayinin ihtiyacı olan kalifiye personelleri yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

2020'den Günümüze - Sürekli Gelişim

Kuruluşumuzdan bu yana, eğitim anlayışımızı sürekli geliştirmeye ve yenilikleri takip etmeye özen gösteriyoruz. Teknoloji ve endüstri trendlerini yakından izleyerek, işbirliği içerisinde olduğumuz firmalarla öğrencilerimize en güncel bilgileri ve becerileri sunmayı ilke edindik. Esnek eğitim programlarımız, öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlanmaktadır.

2020'lerden Geleceğe - Misyonumuz ve Değerlerimiz

Özel Gebze Güzeller OSB Mesleki Eğitim Merkezi olarak misyonumuz, öğrencilerimizi sadece mesleki anlamda değil, aynı zamanda etik değerlere sahip, sorumlu bireyler olarak yetiştirmektir. İşbirliği, yenilikçilik, adalet ve sürekli öğrenme gibi değerlerimiz, öğrencilerimize rehberlik etmekte ve onların gelecekteki başarılarına temel oluşturmaktadır.

Gelecek İçin Heyecanla – Özel Gebze Güzeller OSB Mesleki Eğitim Merkezi

Kuruluşumuzun temellerinden aldığımız güçle, geleceğe umutla bakıyor ve öğrencilerimizin başarılarına tanıklık etmek için sabırsızlanıyoruz. Özel Gebze Güzeller OSB Mesleki Eğitim Merkezi olarak, eğitimin dönüştürücü gücüne olan inancımızla, bireylerin ve toplumun gelişimine katkı sağlamayı sürdüreceğiz